0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Muroň Jaroslav

Jaroslav Muroň se problematikou právních aspektů dobré správy majetku státu a činností státních organizací a orgánů v této oblasti zabývá již více než čtyřicet let. Aktuálně své znalosti a zkušenosti využil při tvorbě poslední rozsáhlé novely zákona o státním podniku z roku 2016.
Ve své právní praxi autor působil v podnikové sféře, v úřadech  územní  samosprávy, v bankovním  sektoru na Ministerstvu financí a na  Ministerstvu pro  privatizaci. Zejména na ministerstvech si osvojil pravidla legislativního  procesu  a podílel se na  přípravě  předpisů z oblasti  hospodaření s majetkem státu, privatizace  majetku státu, a také na přípravě prvních restitučních zákonů. V letech  1995 a 1996 působil v rámci  skupiny zahraničních poradců v Kyjevě jako poradce na  ukrajinských ekonomických ministerstvech. V roce  1998  založil v Praze advokátní kancelář, která se svojí činností orientuje na problematiku občanského, korporátního, správního a finančního práva.

Zákon o státním podniku v praxi

Jediná kniha na českém trhu s právní literaturou, která se zabývá problematikou státního podniku. Tato oblast práva prožívá v poslední době významné změny. Důraz klademe na rozsáhlou a zásadní novelu, která vstoupila v účinnost 1. ledna 2017.
E-kniha 221 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 9511
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
246  221 
Ihned ke stažení
i: 25983 n: 27196678r: 9511
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.