0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Cope Andy

Andy Cope je odborný školitel, kvalifikovaný učitel a autor. Tvrdí o sobě, že je závislý na vzdělávání. Působil jako manažer v maloobchodě, ale později si doplnil vzdělání a stal se učitelem. Deset let skřípal zuby při vzdělávání dospělých. V současnosti Andy řídí školicí agenturu Art of Brilliance Ltd.
Zároveň studuje v doktorandském programu na univerzitě v Loughborough. Část svých výzkumů využil při vývoji kurzu Umění žít pozitivně, který se skvělým ohlasem nabízí jak firmám, tak školám
po celém světě.
Andy napsal několik bestselerů pro děti z edice Psí špión, které mimo jiné získaly ocenění kniha roku v anketě Red House Children‘s Book Award nebo cenu Richard and Judy Book Award. Knih z řady Psí špión se prodalo více než milion výtisků po celém světě. Andy napsal také knihu Raccoon Rampage (Řádění mývala) pro nakladatelství Harper Collins. Kromě toho napsal svépomocnou příručku pro zaneprázdněné manažery Being Brilliant (Buďte úžasní) a knihy A Brilliant Life (Úžasný život) a The
Game of Life (Hra života), které se staly prvními knihami zaměřenými na pozitivní psychologii pro teenagery ve Velké Británii.
Andy dosud nikdy neuvažoval o tom, že by se podílel na psaní knihy s někým dalším. Vlastně si nebyl jistý, zda může být tento projekt úspěšný. Některé nápady Andyho Whittakera mu vyrazily dech a připouští, že všechny pasáže z knihy, u nichž se budete hlasitě smát, napsal Andy W. Ačkoli ho to lehce rozčiluje, vyhřívá se na výsluní slávy, protože navzdory tomu, že Andy W. je velmi zábavný, absolvoval vzdělání v Morecambe, což znamená, že je naprosto nemožný v gramatice a větné skladbě. (Andy si je jistý, že jeho spoluautor neví, co je to apostrof, natož aby to slovo dokázal napsat bez chyb!) Andyho ambicí je dostat pozitivní psychologii do výukového programu ve všech školách v zemi a naučit se skvěle surfovat.
 
Andyho Copea můžete kontaktovat
e-mailem na adrese andy@artofbrilliance.co.uk
Internetové stránky: www.artofbrilliance.co.uk
Twitter: @beingbrilliant
 

Umění žít pozitivně

V knize plné rad, příběhů ze života a laskavého humoru najdete šest jednoduchých zásad, které vám změní život. S jejich pomocí objevíte své silné stránky, naučíte se, jak naplno využívat své schopnosti, zjistíte, kterým směrem byste se měli posunout, a uděláte první kroky ke své úžasné budoucnosti.
E-kniha 170  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 9961
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
212  170  -20 %
Ihned ke stažení
i: 35713 n: 24735696r: 9961
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.