0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Bejkovský Jan

Ing. Jan Bejkovský, Ph.D. se Číně věnuje dlouhodobě, a to jak v akademické oblasti, tak i v oblasti česko-čínských obchodních projektů. Studoval na FMV VŠE v Praze a sinologii FF UK. V Číně strávil autor na studijních výzkumných pobytech téměř dva roky. V rámci doktorského studia i po úspěšném získání doktorského titulu na FMV VŠE přednášel posluchačům magisterského studia předměty Historické reálie Číny a Světová ekonomika. Při svém působení v Centru asijských studií FMV VŠE byl ředitelem letní školy China-CEE Summer School a vedl výzkumný projekt Belt and Road Initiative as a New Stage of Chinese Global Activity zaměřený na čínské aktivity v zahraničí. O Číně nebo čínské ekonomice napsal celou řadu akademických článků i komentářů do českého denního tisku. O čínské ekonomice a vztazích mezi Čínou a Evropou jako hostující profesor přednáší na Beijing University a Shandong University of Finance and Economics a vystupoval na konferencích po celém světě.
Jeho pracovní zkušenosti z praxe zahrnují zkušenosti z Chinese Desku poradenské firmy Deloitte v ČR i ve Švýcarsku, působení na pozici obchodního ředitele pro oblast východní Asie ve významné české strojírenské firmě a asistence se zakládáním e-shopů pro české firmy na čínských online platformách. V současnosti autor působí jako ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Pekingu, o čínské a světové ekonomice externě přednáší studentům na FSV UK a VŠ AMBIS.

 

Čínský ekonomický systém

Tržní ekonomika, či státní kapitalismus?
Jakou ekonomikou je Čína? Je tržní, plánovaná, kapitalistická, socialistická, rozvojová, rozvinutá, vyspělá, zaostalá, moderní, či tradiční? Na první pohled působí jako standardní moderní tržní ekonomika dnešní doby. Je to ale skutečně tak? Na tuto i další otázky naleznete odpovědi v této knize.
E-kniha 252 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 11334
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
280  252 
Ihned ke stažení
i: 41082 n: 27141128r: 11334
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.