0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Patermann Jiří

Jiří Patermann vystudoval obor průmyslové inženýrství na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Již více než dvanáct let se věnuje budování a rozvíjení výrobního systému postaveného na ideálech, principech a metodách lean manufacturing. Své zkušenosti s lean dílenským řízením a change managementem nasbíral zejména v prostředí automobilového průmyslu v mezinárodních společnostech na území Česka. Jako konzultant v oblasti zlepšování se věnoval i několika zahraničním projektům zaměřeným na osvojení lean myšlení v nevýrobních procesech. Mezi jeho nejzajímavější zkušenosti patří účast na transformaci výrobního systému v průmyslovém závodě poté, co byl koupen japonskou společností vlastněnou Toyotou. Aktuálně se věnuje problematice supply chain managementu.

Lean dílenské řízení

Je čas změnit vaši dílnu
Unikátní publikace, která přináší zájemcům o dílenské řízení v dostatečné míře detailní metodický aparát, který nevychází z akademického prostředí, ale přímo z dílny současného globálního průmyslového podniku.
Tištěná 329 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
329 
Předprodeji
Předpokládané datum vydání 11. 10. 2022 Knihu vám zašleme ihned po naskladnění
Poslední aktualizace skladu 03. 10. 2022 4:42
i: 43471 n: 27135349r: 12924
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.