Čtení s malou vílou Mimi
99 % titulů skladem
Poštovné od 49 Kč
Ukázky u většiny knih
Doprava nad 999 Kč zdarma
Znáte vílu Mimi? Tahle půvabná a chytrá bytůstka vypadá jako obyčejná holčička, dokáže ale neobyčejné věci. Jestli si děláte starosti kvůli škole podobně jako školačka Aurélie z téhle knížky, je pro vás Mimi od Hostavického potoka ten správný pomocník. Dobrosrdečná víla svolá všechna zvířátka ze své louky a společně s nimi připraví pro Aurélii to nejhravější nejzajímavější vyučování. Knížka pro začínající čtenáře vychází s předmluvou Jitky Molavcové.
Datum vydání:
31.05.2017
Nakladatel:
Bambook
Jazyk:
Čeština
Věk:
Od 7 let
Počet stran:
72
Žánr:
První čtení
Vazby knihy:
Pevná šitá vazba
Katalogové číslo:
26602
Formát stran:
165×215
Edice:
ISBN tištěné knihy:
978-80-271-0324-9
Recenze
Čtení s malou vílou Mimi, je kniha plná krásných pohádkových příběhů a je zařazena do edice čtení pro prvňáčky. Jelikož je začátek školního roku a náš prvňáček ještě číst neumí, zatím jsme si knihu četli společně a trénovali v ní hledání písmenek, které se ve škole už stihl naučit.
Kapitoly jsou dlouhé tak akorát, aby si je čtenář přečetl a nebyl otrávený, že jsou dlouhé a už ho to nebaví. Náš prvňáček se už moc těší, až si knihu přečte sám. Zatím jsme jen kreslili, co děti s vílou Mimi v knize zažily.
Recenze knihy Jdeme do školy na VašeDěti.czPředstavujeme autora
Marek Hladký (1971)
Spisovatel, scenárista, producent, dramaturg, vysokoškolský pedagog.
Společně se svou manželkou Jitkou napsal pohádkové knihy Velká pohádka o malé víle, Kouzelný autobus a alegorický příběh pro děti i dospělé Tajemství pergamenů.
Je autorem námětu a scénáře celovečerního životopisného filmu o profesoru Josefu Thomayerovi Prosté krutosti v režii Vladimíra Drhy, s Radoslavem Brzobohatým v hlavní roli.
Podle jeho scénáře byl natočen detektivní film Tónina smrti v hlavních rolích s Markem Vašutem, Jiřím Langmajerem a Nelou Boudovou.
V roce 2002 napsal detektivní novelu Anděl smrti.
Národní divadlo Brno v lednu 2011 uvedlo v režii Zdenka Plachého jeho divadelní hru Zaslíbení, kterou napsal společně s Lenkou Plachou.
Pro Národní divadlo Brno napsal v roce 2012 divadelní hru Černá Madona Brněnská.
Je autorem mnoha reportáží v pořadech Černé ovce, Klekánice a Ta naše povaha česká.
Působil ve vedení České televize, Národního divadla Brno a celoplošné soukromé televize.
V současné době působí jako producent v oblasti uměleckých projektů a vysokoškolský pedagog.