Jak uspět na vedoucí pozici - 6., rozšířené vydání

99 % titulů skladem
Poštovné od 49 Kč
Ukázky u většiny knih
Doprava nad 999 Kč zdarma
Poprvé šéfem - ať už se na tuto roli teprve připravujete, nebo jste se v ní právě ocitli, tato kniha pro vás bude skvělým pomocníkem pro její úspěšné zvládnutí. Naleznete v ní srozumitelného průvodce prvními dny na vedoucí pozici, dozvíte se, jak dokážete jako manažer plnit stanovené cíle a pomocí jakého stylu vedení dosáhnete největších úspěchů.
Seznámíte se s účinnými způsoby jednání s lidmi a s postupy vedení různých typů rozhovorů s podřízenými pracovníky. Zjistíte, jak své podřízené kolegy správně motivovat a kooperativně řídit a také jak řešit konfliktní situace v týmu. Nakonec se naučíte připravovat a vést porady, koncepčně plánovat a také si udržet vlastní výkonnost a motivaci a nepodlehnout syndromu vyhoření. V knize naleznete nejen užitečné rady a tipy, ale i mnoho konkrétních příkladů, které vám daná témata přiblíží v reálném světě a předvedou v praxi. Mnoho štěstí!
V knize se dozvíte:
- Jak si naplánovat a rozvrhnout první dny na nové pozici.
- Jak udělat dobrý první dojem a navázat pozitivní vztah s podřízenými.
- Jak delegovat úkoly a ubránit se jejich zpětnému převzetí.
- Jak stanovovat a plnit cíle a jak rozlišit důležité úkoly od naléhavých.
- Jak řešit konflikty a správně motivovat podřízené.
- Jak si udržet vlastní výkonnost a motivaci.
Datum vydání:
06.02.2013
Nakladatel:
Grada
Jazyk:
Čeština
Počet stran:
160
Žánr:
Kariéra a zaměstnání
Vazby knihy:
Brožovaná vazba
Katalogové číslo:
3995
Formát stran:
144×207
ISBN tištěné knihy:
978-80-247-4637-1
Představujeme autora
Je trenér v oblasti managementu a prodeje. Specializuje se na koučink ve firmách, které chtějí podávat špičkové výkony, aby tak mohly dosahovat vysokých růstových cílů. Než začal působit jako trenér, pracoval mimo jiné v různých firmách v oblasti elektronického zpracování dat jako prodejce a vedoucí týmu. Již přibližně devatenáct let se věnuje aplikaci poznatků neurolingvistického programování do každodenní praxe na poli vedení a prodeje. Získal titul Master-Practitioner a je členem Německé asociace ne urolingvistického programování (GANLP) a Svazu německých podpůrců prodeje a trenérů v oblasti prodeje (BDVT). Jako trenér dbá na to, aby bylo možné jeho tipy a rady ihned uplatnit v praxi. Ralpha Fren zela můžete kontaktovat přímo, a to na e-mailové adrese ralph@frenzel-training.de.