0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Gundry Steven R.

Steven R. Gundry, MD, je ředitelem Mezinárodního institutu srdce a plic v Palm Springs v Kalifornii a zakladatelem a ředitelem Centra restorativní medicíny v Santa Barbaře. Ač byl uznávaným kardiochirurgem, profesorem a vedoucím katedry kardiochirurgie a hrudní chirurgie na Lékařské fakultě v Loma Lindě, rozhodl se změnit profesní dráhu a zaměřil se na léčbu moderních nemocí prostřednictvím výživy. Je autorem knihy Dr. Gundry's Diet Evolution a více než tří stovek článků zveřejněných v odborných lékařských publikacích zaměřených na využití diety a doplňků stravy při léčbě srdečních chorob, cukrovky, autoimunitních onemocnění a řady dalších nemocí. Doktor Gundry žije se svou ženou Penny a jejich psy v Palm Springs a Montecitu v Kalifornii.
 

Skryté nebezpečí zdravých potravin

Proč je "zdravá" strava příčinou nemocí a nadváhy - Překlad bestselleru The Plant Paradox
Trápí vás zdravotní potíže nebo obezita, i když jíte hodně ovoce, zeleniny, celozrnného pečiva a další doporučované potraviny? Chcete se zbavit i nemocí, s nimiž si západní medicína neví rady? Průlomový bestseller mění názory odborníků a široké veřejnosti na to, jaké potraviny jsou skutečně zdravé.
Tištěná 369 
E-kniha 314 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
369 
Do 30 dnůi
Zašleme ihned po naskladnění (max. do 15 dnů)
Poslední aktualizace skladu 22.9.2019 16:58
i: 28975 n: 24740447r: 10240
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
314 
Ihned ke stažení
i: 29201 n: 27123643r: 10240
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.