0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Greenwaldová Lisa

Kamarádství nekončí

Eleni vždycky měla blízkou kamarádku, ale její nejlepší přítelkyně Sylvie ji po prázdninách najednou ignoruje. Eleni nechápe, co se stalo, a rozhodne se zjistit důvod. Přemýšlí, zda je chyba v ní a jestli může být šťastná bez přátel. Cesta k pochopení přátelství právě začíná…
Tištěná 297 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba s klopami
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit v kamených knihkupectvích.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
349  297 
Předprodeji
Předpokládané datum vydání 24. 07. 2024 Knihu vám zašleme ihned po naskladnění
Poslední aktualizace skladu 23. 07. 2024 19:15
i: 47503 n: 27136735r: 13144
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.