Běh na lyžích
Druhé, doplněné vydání
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 6887 i Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.
Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
127 Kč 114 KčUšetříte 13 Kč
Ihned ke stažení
i: 19132 n: 24776156r: 6887 Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma
Nové vydání oblíbené publikace přináší kondičním i rekreačním sportovcům jednoduše a přehledně nejdůležitější informace o běhu na lyžích.Všem milovníkům bílé stopy autoři doporučí jaké si pořídit nejvhodnější vybavení a jak co nejlépe namazat, provedou technikou běhu na lyžích a jejím správným nácvikem, a to od základních prvků až po pokročilý klasický běh i bruslení. Součástí knihy jsou kapitoly o fyzické a kondiční přípravě, o vhodné výživě a pitném režimu, o regeneraci i prevenci úrazů a doplněny jsou i tréninkové programy pro kondiční běžce.. Přehledně členěný text je doprovázen mnoha instruktážními obrázky.
Proč nakupovat u nás?
Doprava nad
700 Kč zdarma
Soubory ke stažení
O Autorovi
Soumar LiborNarozen v roce1969, je ředitelem Vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu CASRI. Profesně se orientuje především na problematiku adaptace organismu na extrémní zatížení při vytrvalostních výkonech a dále na využití kinematické analýzy pro potřeby rekreačního a vrcholového sportu. Uvedenou problematiku přednáší a při objektivizaci tréninkového procesu spolupracuje se sportovci a trenéry mnoha sportovních odvětví. Kromě řady odborných a populárně-naučných publikací (např. Kondice a zdraví, 1998, Běh na lyžích 2001, Jogging 2004, Běhání 2001 a 2004, Běhání - Od joggingu po maraton, 2006, Běh na lyžích 2008 a 2012) se věnuje i překladům populární literatury z oblasti sportu.
Bolek EmilNarodil se v roce 1950. Je vědeckým pracovníkem Vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu CASRI Praha. Zabývá se hlavně problematikou extrémně zatěžovaných osob, laboratorní a terénní diagnostikou pomocí fyziologických a biochemických metod. V posledních letech řeší problematiku adaptace na podmínky vyšších nadmořských výšek pro potřeby sportovního tréninku. Spolupracuje při přípravě reprezentantů v házené, veslování, biatlonu a běžeckém lyžování. Podílel se dlouhodobě na přípravě Kateřiny Neumannové především v oblasti objektivizace aktuálního stavu pro potřeby řízení tréninku. Je autorem řady metodických materiálů a publikací (např. Běh na lyžích, 2001 ) pro přípravu házenkářů, veslařů a lyžařů.