0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Black Friday

Black Friday

neboli Černý pátek je každoroční slevová akce, která se koná ke konci listopadu a předznamenává tak začátek adventu a vánočních nákupů. Během let se jeho trvání rozšířilo ze Spojených států amerických do téměř celého světa a namísto jednoho dne se koná více dnů, aby zákazníci měli na výběr a na nákupy více času.

K tomuto zákazníky oblíbenému „svátku“ se přidává i Nakladatelský dům GRADA a přináší čtenářům všechny své tituly se slevou 30 %, navíc ještě s knihami zdarma jako pozornost ke každému nákupu.

Nejoblíbenější tituly

Tištěná 215  -20 %
E-kniha 183  -20 %
Tištěná 199  -20 %
E-kniha 170  -20 %
Tištěná 479  -20 %
E-kniha 407  -20 %
Tištěná 297  -15 %
E-kniha 252  -15 %
Tištěná 339  -15 %
E-kniha 288  -15 %
Tištěná 339  -15 %
E-kniha 288  -15 %
Tištěná 339  -15 %
E-kniha 288  -15 %

Určitě víte, že Nakladatelský dům GRADA nabízí širokou škálu odborné literatury, populárně naučné knihy, výpravné publikace i encyklopedie i kvalitní beletrii, tedy romány, detektivky a thrillery, povídky, nebo dětskou literaturu. Můžete si tedy vybrat, jestli se chcete pomocí knih z Grady vzdělávat a profesně růst, nebo jestli se chcete díky oddechové literatuře pobavit.

A protože Vánoce již klepou na dveře, je možné, že byste rádi vybrali hezkou knížku jako dárek někomu blízkému pod stromeček.

Už dlouhá léta se tvrdí, že kniha je ten nejkrásnější vánoční dárek, kterým uděláte radost v zásadě všem svým blízkým. I když to možná můžete považovat za klišé, nepopiratelným faktem je, že Češi patří mezi největší čtenáře na světě a že vybavená knihovna bývá ozdobou téměř každé domácnosti. I vy máte jistě ve svém okolí vášnivého čtenáře, kterému uděláte knihou tu největší radost.

Na Grada.cz navíc získáte v rámci akce Black Friday na všechny knihy 30% slevu a knihy zdarma jako dárek

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.