0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Dětský knižní klub Dětský knižní klub Jak objednat knihy pro žáky

Jak objednat pro žáky

Jak objednat knihy pro žáky

Vyberte si z několika možností. Vaši objednávku vyřídíme obratem!

Podmínky
  • Knihy vám zašleme ZDARMA a neúčtujeme poštovné a balné.
  • Všechny tituly v katalogu jsou o 20 – 50 % levnější než v knihkupectví.
  • Na jakékoliv knihy z celé produkce Nakladatelského domu GRADA objednané v rámci DKK se automaticky vztahuje sleva 20 %.
  • Objednávky nejsou limitované počtem kusů ani výší ceny a obdržíte je obvykle do 10 dnů. Nebo si je můžete osobně vyzvednout již druhý den na naší recepci. Přesto bychom vás rádi požádali, abyste do své objednávky, pokud je to možné, zařadili více než dvě knihy.

Chci se podívat na nabídku

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.