0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Objednávkový formulář a ceny v něm jsou platné pouze pro členské školy v Dětském knižním klubu Grada. Jak se stát členem?

Objednávka se provádí bez přihlášení na webových stránkách, stačí pouze vyplnit požadované osobní údaje níže.

Omlouváme se, ale knihy Pleteme copy a copánky, obj. č. 6588, Parkour a freerunning, obj. č. 69046, Velká kniha spojovaček pro šikovné děti, obj. č. 80095 a Pro nejlepší kamarádku, obj. č. 39550 jsou momentálně vyprodané. Děkujeme za pochopení.


Osobní údaje

 
   
 

Katalogové knihy

Kat.č. Název Cena DKK Počet kusů

Zde připište další vybrané tituly z celé produkce nakladatelství Grada

(zadáním katalogového čísla dojde k načtení knihy)

Kat.č. Název Běžná cena (MOC) Cena DKK Počet kusů

Bonusové knihy

Maximální bonus 0 Kč
Kat.č. Název Běžná cena (MOC) Počet kusů 1ks/1Kč

Využitý bonus 0 Kč
Zbývající bonus 0 Kč

Celá vaše objednávka je celkem za 0 Kč

 

Uvedené ceny jsou platné do 31. 12. 2019.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.