99 % titulů skladem
Poštovné od 49 Kč
Ukázky u většiny knih
Doprava nad 999 Kč zdarma
Vítejte v kočičí škole! Koťátka se totiž, stejně jako děti, musejí naučit spousty užitečných znalostí a dovedností. Zatím netuší, kdy je dobré vystrčit drápky či zamňoukat, jak si ulovit rybičku v okrasném jezírku nebo jak se správně číhá na myšku. A kde jinde by se tyto dovednosti měla naučit než v kočičí škole?
Třídu koťátek učí hodná kočičí učitelka, která své žáky bere na dobrodružné výpravy. Jednoho dne ale jejich výuku naruší toulavý kocourek Mourek. Nemá rodinu, nemyje se, do školy nechodí, a navíc je to pořádné kvítko a nezbeda. Neustále ruší koťátka při vyučování, dělá různé vylomeniny a zdá se, že se snad nikdy nepoučí… Anebo ano?
Datum vydání:
20.04.2023
Nakladatel:
Bambook
Jazyk:
Čeština
Věk:
Od 7 let
Počet stran:
72
Žánr:
Dětská literatura
Vazby knihy:
Pevná šitá vazba
Katalogové číslo:
26724
Formát stran:
165×215
Edice:
ISBN tištěné knihy:
978-80-271-3621-6
Představujeme autora
Iva Hoňková je malířka, spisovatelka, ilustrátorka. Narodila se ve Studénce, kde žije a kreativně tvoří. Od malička ráda kreslí. Miluje techniku všeho druhu, zajímá se o historii a ráda cestuje. Oblíbila si akvarelovou techniku malby, kterou nejčastěji používá pro své obrazy i ilustrace. Od roku 2005 aktivně píše knihy pro děti. V posledních letech jsou to knihy především o strojích (vlaky, letadla, nákladní auta), které si občas sama ilustruje.
Pracuje jako kurátorka archivní sbírky ve Vagonářském muzeu ve Studénce a řadu let je členkou Klubu přátel Suchdolu nad Odrou – sekce letecké muzeum. Jak sama říká, práce je jejím koníčkem. Ve volném čase maluje především letadla, parní lokomotivy, auta a pamětní listy válečných hrdinů.
Na svém kontě má několik desítek knih a mezinárodních výstav. V roce 2018 získala cenu laureáta v mezinárodní soutěži v Sankt-Petěrburgu za vystavené akvarelové obrazy k tématu první světové války.