0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Poškozené knihy

Jelikož nám projdou rukama statisíce knih, tak se bohužel někdy stane, že se některá z nich mírně mechanicky poškodí. A protože i takové kusy neradi vyhazujeme, rozhodli jsme se, že vám nabídneme knihy s tímto poškozením ke koupi za “hubičku”.

Jak mohou být knihy poškozené?

Mechanické poškození knihy nemá žádný vliv na obsah a nic nebrání jejímu bezproblémovému přečtení.

Knihy mohou mít například zažloutlé či vybledlé listy, natrženou nebo odřenou obálku, mírně naražené rohy či jiné podobné mechanické poškození.

Pro lepší představu jsme vyfotili několik případů, jak takové poškození vypadá.
 

Zažloutlé nebo špinavé stránky

Poškozené obálky

Poškozené hřbety nebo rohy


Poškozenou knihu v zásilce poznáte podle toho, že na hřbetu bude mít nalepenou etiketu s informací, že jde o poškozenou knihu


 


Koupí poškozené knihy samozřejmě nepřicházíte o možnost vrátit zásilku bez uvedení důvodu do 14 dnů od zakoupení.

V případě dotazů či nejasností nás kontaktujte na e-mailu info@grada.cz nebo na telefonu +420 234 264 401.

 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.