0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Čtení knih chráněných Adobe DRM na počítači či notebooku

Pro čtení knih na počítači či notebooku ve formátu ePUB s DRM nebo PDF s DRM si budete muset nejprve nainstalovat softwarovou čtečku Adobe Digital Editions. Typ čtečky si vyberete podle operačního systému vašeho počítače.

Kliknutím na příslušnou verzi dojde k zahájení stahování. Stažený instalační balíček najdete ve svém správci souborů v adresáři Stahování.

Dvojím poklikem na tento řádek se zahájí vlastní instalace ADE.
Znovu dvakrát klikněte na ikonku a dále již pokračujte dle instrukcí instalátoru.

Po úspěšné instalaci ADE můžete začít číst knihy ve formátu ePUB a PDF a to i s Adobe DRM ochranou i s běžným sociálním DRM.

Pokud se v ADE budete snažit otevřít knihu chráněnou Adobe DRM budete vyzvání k zadání svého Adobe ID - o vlastní registraci se více dozvíte zde.

Více o ochraně elektronických knih se dozvíte zde.

UPOZORNĚNÍ: E-knihy zabezpečené Adobe DRM nelze vytisknout.

Všechny e-knihy vydané v našem nakladatelství jsou chráněny pomocí sociálního DRM.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.