0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Kde najdu své e-knihy

Své e-knihy si můžete stáhnout poté, co dorazí platba na náš účet (v případě platby převodem) nebo okamžitě po platbě kartou / bankovním tlačítkem. O tom, že jsou vaše knihy připraveny, vás upozorníme e-mailem.

1) Přihlašte se do svého účtu

POZOR! Zapamatujte si prosím svůj způsob registrace (buď pomocí kombinace e-mail/heslo nebo pomocí Facebooku, případně Google). Pokud jste si vytvořili registraci pomocí Facebooku/Google, tak se tak musíte i přihlásit, abyste se ke svým e-knihám dostali. Nepřihlašujte se tedy v tomto případě pomocí e-mailu a hesla, ale opět pomocí Facebooku/Google.

1_ucet-(1).gif


2) Klikněte na vaše uživatelské jméno (v tomto případě Test Test)

2_ucet_prihlaseni-(2).gif


3) V levém sloupci zvolte odkaz E-knihy ke stažení.

3_e-knihy-(2).gif


4) Zde najdete vámi zakoupené tituly.

4_stazeni_e-knihy.gif

UPOZORNĚNÍ: Z bezpečnostních důvodů je maximální počet stažení 6/den. Poté nebude 24 hodin e-knihu možné stáhnout.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

Síla hesla:
 

 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.