0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Kde najdu své e-knihy a audioknihy

Své e-knihy (ve formátu PDF nebo PUB) a audioknihy (zazipované ve formátu MP3) si můžete stáhnout poté, co dorazí platba na náš účet (v případě platby převodem) nebo okamžitě po platbě kartou / bankovním tlačítkem. O tom, že jsou vaše tituly připraveny, vás upozorníme e-mailem.

1) Přihlaste se do svého účtu
POZOR! Zapamatujte si prosím svůj způsob registrace
(buď pomocí kombinace e-mail/heslo nebo pomocí Facebooku, případně Google). Pokud jste si vytvořili registraci pomocí Facebooku/Google, tak se tak musíte i přihlásit, abyste se ke svým elektronickým titulům dostali. Nepřihlašujte se tedy v tomto případě pomocí e-mailu a hesla, ale opět pomocí Facebooku/Google.

1_ucet-(1).gif


2) Klikněte na vaše uživatelské jméno (v tomto případě Test Test)

2_ucet_prihlaseni-(2).gif


3) V levém sloupci zvolte odkaz Moje knihovna, kde najdete vámi zakoupené tituly. 

3_e-knihy-(2).gif


UPOZORNĚNÍ: Z bezpečnostních důvodů je maximální počet stažení 5/den. Poté nebude 24 hodin možné stáhnout daný titul.

Všechny e-knihy vydané v našem nakladatelství jsou chráněny pomocí sociálního DRM.
 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

Síla hesla:
 

 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.