0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Ochrana elektronických knih

Sociální DRM

Naprostá většina vydávaných elektronických knih je chráněna pomocí takzvaného sociálního DRM.
To Vás nijak, coby uživatele, neomezuje v používání elektronické knihy, ale podle vložených údajů je možné jednoznačně identifikovat, kdo si elektronickou knihu zakoupil.

Jediné, co pro Vás tato ochrana znamená, je to, že údaje o Vás a o provedené transakci (platbě) jsou vloženy viditelně na začátek vámi zakoupené elektronické knihy a zároveň se neviditelně propisují i do vnitřku knihy. Pokud otevřete zakoupenou knihu, naleznete v ní za obálkou a tiráží informaci, že kniha byla zakoupena na serveru GRADA a kdo ji zakoupil.

Adobe DRM

Někteřé naše tituly jsou výjimečně chráněny proti zneužití prostřednictvím Adobe DRM (Digital Rights Management).

Ke stažení e-knih chráněných Adobe DRM je nezbytné registrovat si účet u Adobe a svým Adobe ID si autorizovat všechna zařízení, na kterém budete knihy chráněné adobe DRM číst. Knihy chráněné touto ochranou poznáte na našich stránkách podle typu ochrany uvedené na detailu knihy (Druh ochrany: Adobe DRM)

Knihy chráněné Adobe DRM nelze číst na čtečkách Kindle!

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

 


 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.