0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Ochrana elektronických knih

Sociální DRM

Naprostá většina vydávaných elektronických knih je chráněna pomocí takzvaného sociálního DRM.
To Vás nijak, coby uživatele, neomezuje v používání elektronické knihy, ale podle vložených údajů je možné jednoznačně identifikovat, kdo si elektronickou knihu zakoupil.

Jediné, co pro Vás tato ochrana znamená, je to, že údaje o Vás a o provedené transakci (platbě) jsou vloženy viditelně na začátek Vámi zakoupené elektronické knihy a zároveň se neviditelně propisují i do vnitřku e-knihy. Pokud otevřete zakoupenou e-knihu, naleznete v ní za obálkou a tiráží informaci, že e-kniha byla zakoupena na serveru GRADA a kdo ji zakoupil.

Adobe DRM

Někteřé tituly jsou výjimečně chráněny proti zneužití prostřednictvím Adobe DRM (Digital Rights Management).

Ke stažení e-knih chráněných Adobe DRM je nezbytné registrovat si účet u Adobe a svým Adobe ID si autorizovat všechna zařízení, na kterém budete knihy chráněné adobe DRM číst.

Knihy chráněné Adobe DRM nelze číst na čtečkách Kindle!

Všechny e-knihy vydané v našem nakladatelství jsou chráněny pomocí sociálního DRM.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.