0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

navarro_mal.png

JOE NAVARRO

Působil dvacet pět let v FBI jako zvláštní agent se zaměřením na kontrarozvědnou činnost. Zároveň byl zakládajícím členem elitního programu behaviorální analýzy, vedeného divizí FBI pro národní bezpečnost.

Tento program se zabýval studiem chování špionů, teroristů a zločinců. Po svém odchodu od FBI se Navarro začal věnovat přednáškám a psaní publikací na téma lidského chování.

Mimo jiné je autorem mezinárodního bestselleru Jak prokouknout druhé lidi.
Tištěná 244  -30 %
E-kniha 208  -30 %
Tištěná 223  -30 %
E-kniha 190  -30 %
Tištěná 209  -30 %
E-kniha 178  -30 %
Tištěná 174  -30 %
E-kniha 148  -30 %
Tištěná 118  -30 %
E-kniha 101  -30 %

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.