0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně


Podpořme společně sestry, lékaře a všechny zdravotnické pracovníky.

Zapojte se s námi do iniciativy #knizkaprosestricku.

Vážíme si práce sester, lékařů a dalších zdravotnických pracovníků, kteří pečují nejen o pacienty nemocné Covidem-19. Jejich nasazení a obětavost nepolevuje ani v předvánočním období. Nemají tak mnoho času a možností pořídit knižní dárky pro své blízké či pro sebe. I proto vznikla iniciativa #knizkaprosestricku.

Jednoduše ke svému nákupu knih vyberte a přidejte jednu knihu, kterou budete chtít darovat zdravotníkům. A až si půjdete k nám, na výdejní místo U Průhonu 22, Praha 7 knihy vyzvednout, přidejte tento knižní dárek, třeba i s osobním vzkazem a poděkováním, ke knihám které zavezeme sestrám, lékařům a všem zdravotníkům v blízkých nemocnicích.

Více informací o iniciativě #knizkaprosestricku zde.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.