0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Zdroj - Otevřete svou mysl, změníte si život

Přelomová kniha navazující na bestseller Tajemství autorky Rhondy Byrne

Zdroj - Dr. Tara Swartová
Otevřete mysl, využijte potenciál svého mozku  a zásadním způsobem změníte svůj život. Kniha, postavená na nových vědeckých poznatcích ohledně neuvěřitelné neuroplasticity mozku, obsahuje konkrétní plán sestávající ze čtyř kroků, který vás dovede k nejlepšímu využití vaší mozkové kapacity. Najdete zde inspirativní příklady z praxe i praktická cvičení. Výsledkem je účinný a srozumitelný návod, který restartuje vaše myšlení a motivaci a zbaví vás negativity.

Probuďte svůj mozek a odhalte jeho možnosti - jste pouhé čtyři kroky od toho, aby se z vás stal nový, sebevědomý člověk. Snadno se naučíte:

  • upravit „autopilotní”myšlení a změnit zakořeněné zvyky,
  • využít sílu vizualizačních technik úspěšných osobností,
  • přestavět nervové dráhy, aby došlo k hlubokým a trvalým změnám chování,
  • využít schopnost mozku pohotově přepínat mezi různými způsoby myšlení,
  • zvládat své pocity a zklidnit mysl,
  • naladit se na cenné informace, které vám sděluje tělo,
  • jak psaním deníku můžete zjistit, jací opravdu jste a co vás omezuje.

„Zásadní životní příležitosti okolo nás prochází každý den – a teď můžeme trénovat naši mysl, aby se jich chopila.” Dr. Tara Swartová

O autorce:

Dr. Tara Swartová je neurovědkyně s doktorským titulem z oboru neurofarmakologie z King´s college a titulem doktorka medicíny z Oxforské univerzity.  V současnosti působí na Sloan a Kings College v Londýně a vyučuje na Saïd Business School v Oxfordu. Je pravděpodobně jediná koučka nejvyššího managementu s neurovědeckým vzděláním a psychiatrickou praxí. Jejími klienty jsou mimo jiné top manažeři z celého světa, kterým účinně pomáhá maximálně zvýšit psychickou odolnost a výkonnost mozku, takže zvládají stres, ovládají své emoce a přemýšlejí zcela originálním způsobem.

Dr. Tara Swartová je také spoluautorkou oceňované knihy Neuroscience for Leadership: Harnessing the Brain Gain Advantage (2015), která dokládá, že manažerským dovednostem a úspěšnému vůdcovství je možné se naučit. 


Pokud nechcete, aby vám cokoli uniklo, sledujte nás na Facebooku či Instagramu.
 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.