0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Pro ŠKOLY

Bonusový program pro ŠKOLY, ŽÁKY a STUDENTY

Dětský knižní klub GRADA

Pro školy, které jsou členy Dětského knižního klubu GRADA (DKK), je připravený klubový katalog s dětskou literaturou za speciální ceny pouze pro DKK. Aby školy získaly výhody, nejsou vázány žádnou povinností, a to ani minimální roční objednávkou. Členství je zdarma.

Přečtěte si o kompletní nabídce výhod Dětského knižního klubu přímo zde.
 

Dětský knižní klubŠKOLY – sleva 20 % na všechny knihy mimo DKK

Školám poskytujeme automatickou slevu 20 % na všechny knihy z naší produkce, tedy i ty, které nepatří pod Dětský knižní klub. Platba probíhá bankovním převodem se splatností 14 dní a při nákupu nad 1 000 Kč je osvobozena od poštovného.

Přečtěte si o kompletní nabídce výhod Bonusového programu pro školy přímo zde.

Bonusový program pro školy

 

STUDENTI – SLEVA 20–25 %

Slevové dny pro studenty přímo ve škole

Ve spolupráci s řadou středních, vyšších a vysokých škol organizujeme tzv. slevové dny. Ty probíhají přímo na školách ve spolupráci s tamní knihovnou. Studenti mají v těchto dnech možnost zakoupit odborné i populárně naučné knihy za velmi výhodné ceny.

Na středních školách se jedná obvykle o září, na vyšších a vysokých školách probíhají prodeje vždy na začátku podzimního a letního semestru.

Studenti, kteří tyto výhodné prodeje nestihnou ve své škole, mohou knihy za stejně výhodnou cenu zakoupit i osobně na naší recepci v Praze 7. Podmínkou je pouze předložení dokladu o studiu, ISIC karty apod.

Přečtěte si o kompletní nabídce výhod pro studenty přímo zde.
 

Akce pro studenty

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.