0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Cílové skupiny

Kdo čte knihy GRADA?

Pomůžeme vám vytvořit si představu, mezi jaké čtenáře se dostávají naše knihy.

Beletrie

Beletrie

Odpočinková a zábavná literatura, po které sáhnou čtenáři napříč obory a zaměřením.

Dětská literatura

Dětská literatura

Cílí na děti cca od 3 do 15 let, jejich rodiče a prarodiče, kteří těm nejmenším předčítají.

Ekonomická literatura

Ekonomická literatura

Oslovuje vedoucí pracovníky, manažery podniků a podnikatele, živnostníky a odborné pracovníky s rozhodovacími pravomocemi, kteří potřebují ke své práci znalosti ze sféry ekonomie, ekonomiky, financí, marketingu, prodeje a personalistiky.

Finance, daně a účetnictví

Finance, daně a účetnictví

Knihy tohoto zaměření kupují především pracovníci působící v daných oborech jako profesionálové, tedy ekonomové, účetní, poradci, auditoři a jejich klienti.

Knihy z oblasti práva

Knihy z oblasti práva

Jsou určeny právníkům, advokátům, jejich klientům a široké skupině lidí, která potřebuje v daném čase řešit konkrétní právní situaci (např. majitelé domů, uživatelé bytů, zaměstnanci, důchodci, manželé, řidiči apod.).

Počítačová literatura

Počítačová literatura

Zaměřuje se jak na začátečníky v práci s počítačem, tak na specialisty ve výpočetní technice, komunikacích a moderních technologiích.

Populárně naučná literatura

Populárně naučná literatura

Věnuje se oblastem jako hobby, řemesla, automobilismus, sport, zahradničení, gastronomie, cestování a dalším sférám lidské činnosti, které vyžadují odborné znalosti, nástroje a produkty například vaší firmy.

Psychologická literatura

Psychologická literatura

Výchova a pedagogika oslovují nejširší obec odborné veřejnosti spolu s rodiči a učiteli všech školských stupňů.
Řady knižních edic jsou určeny odborníkům v personalistice a psychologii, ale také klinickým pracovníkům a specializovaným profesím. Další skupinou jsou laičtí čtenáři, kteří usilují o sebepoznání, sebeřízení, sebezdokonalování a o svůj duševní a odborný růst.

Technická literatura

Technická literatura

Je určena odborníkům z různých technických oblastí, např. stavebnictví a architektury, strojírenství a elektrotechniky. Dále ji ocení projektanti, inženýři a technici ze všech průmyslových oblastí a z oblastí služeb, elektronických nástrojů a výrobků a všichni ti, kteří svůj volný čas tráví aktivní prací.

Zdravotnická literatura odborná

Zdravotnická literatura odborná

Odborná zdravotnická literatura je zaměřena na lékaře a pracovníky lékařských a zdravotnických specializací. Zdravotnická literatura populárně naučná oslovuje pacienty a laickou obec, která si je vědoma významu zdraví pro člověka.

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl

Oslovuje ty, kteří se zajímají o nejnovější trendy v oblastech výživy, zdraví a sportu.

Chci zjistit možnosti inzerce v knihách GRADA.

Nabídka inzerce

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.