0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Akce pro studenty

Akce pro studenty

01_Studenti_Akce-pro-studenty.jpg

Studenti, neutrácejte za učebnice víc, než je nutné.
Pedagogové, nabídněte studentům vzdělání z kvalitních knih za výhodnou cenu.
Učte (se) z odborných knih od Grady.

Prodejní dny pro studenty VŠ a VOŠ – SLEVA 20–22 %

Studentům vyšších a vysokých škol nabízíme odborné knihy s výraznou slevou až 22 %, a to přímo na půdě jejich fakulty, kde ve spolupráci s tamními knihovnami organizujeme prodej učebnic a odborných knih vždy na začátku zimního a letního semestru.

Informujte se o aktuálních termínech prodeje ve své fakultní knihovně.

Pro studenty, kteří prodej v danou dobu nestihnou, platí stejná sleva i při osobním zakoupení na naší recepci v Praze 7. Podmínkou je, doložit doklad o studiu (index, ISIC apod.).
Nespolupracuje vaše škola s Gradou? Kontaktujte nás.
Kontakty / školy

Prodejní dny pro studenty středních zdravotnických škol

Se středními zdravotnickými školami nás pojí dlouhodobá spolupráce. Výhodnou nabídku učebnic poskytujeme vždy v září, na začátku školního roku.
Učebnice pro střední zdravotnické školy se v Gradě vydávají s ohledem na osnovy a náplň výuky a ve spolupráci s odborníky, kteří na těchto školách učí.
Nespolupracuje vaše škola s Gradou? Kontaktujte nás.

Kontakty / školy

Sleva pro držitele průkazů ISIC

Jste držitelem průkazu ISIC/ITIC nebo ALIVE? Pokud ano, můžete nyní nakupovat všechny knihy na grada.cz se slevou! Více informací zde.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.