0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Knihovny On-line knihovna

BOOKPORT – On-line knihovna


Služba BOOKPORT je koncipována tak, aby odpovídala požadavkům na tituly odborné a krásné literatury pro akademické, školní i veřejné knihovny.

Pro čtenáře je BOOKPORT obsáhlým zdrojem informací, které mohou mít neustále při sobě – ve svých tabletech, mobilních telefonech a noteboocích. Služba nabízí rovněž off-line přístup ke knihám, bez připojení k internetu.

Službu pravidelně doplňujeme o nové tituly, které se na trhu objeví. Čtenáři ocení dostupnost aktuálních literárních děl od renomovaných zahraničních i domácích autorů. Ať už se bude jednat o nový detektivní příběh, poznatky z oblasti ekonomiky nebo se budou chtít zdokonalit v umění jógy a meditace.

Za účelem co možná nejlepší implementace v rámci vaší knihovny umožňujeme mimo jiné autentizaci pomocí systému Shibboleth a bibliografické záznamy Marc 21.

Více informací o službě BOOKPORT, včetně zkušebního období zdarma, naleznete zde.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.