0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Školy On-line knihovna

BOOKPORT – On-line knihovna

BOOKPORT – On-line knihovna

Pro vzdělávací subjekty je jedním z klíčových parametrů široký rozsah oborů, které jsou v knihovně BOOKPORT zahrnuty. Díky individuálnímu nastavení služby je možné buď zvolit přístup ke kompletní knihovně, nebo vybrat z určitých segmentů zájmu.

BOOKPORT lze snadno navolit jako službu v aktuálních on-line přihlašovacích systémech, které škola či univerzita používá. To usnadní přístup k informacím, jejich sdílení a podpoří důvěryhodnost zdroje.

Více informací o službě BOOKPORT, včetně zkušebního období zdarma, naleznete zde.

 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.