0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Učitelé

Učitelé

Hledáte vhodné učebnice pro vaše žáky, studenty?

Zadejte/vyberte ve vyhledávání akademický stupeň a zobrazí se vám všechny učebnice pro daný stupeň či vybraný obor vašeho zájmu.

Rozšířené vyhledávání


Chybí vám učebnice pro vaše studenty?

Nevyhovují vám současné učebnice? Máte ze své praxe spoustu nápadů, jak je udělat lepší a zajímavější? Jak prostřednictvím učebnic nadchnout studenty pro váš obor?

Napište učebnici a my ji vydáme!

Nakladatelský dům GRADA je lídrem ve vydávání odborné literatury. Na vydávání učebnic spolupracujeme s odborníky přímo z praxe, kteří vědí, co žáci a studenti potřebují a který obor na trhu s učebnicemi chybí.

Pokud se na psaní sami necítíte, ale víte, že si daný obor zaslouží lepší studijní podklady, napište nám a my vyhledáme odborníky, kteří novou učebnici napíší.

Napište nám a podílejte se na vzniku nové učebnice.

Chcete vydat knihu?

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.