0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

ALFERIA – literatura poznání

Alferia.png


Vydáváme kvalitní texty o aktuálních tématech z oblasti zdravého a udržitelného životního stylu, osobního rozvoje, či (eko)spirituality.

Mezi naše tituly patří Revoluce jednoho stébla slámy, Síla přírodní fermentace a Bez bahna lotos nevykvete.

V naší oblíbené řadě věnované józe a ájurvédě vychází 3-4 tituly ročně (např. Jóga podle čaker, Jin jóga, Ájurvéda, Restorativní jóga, Kundaliní jóga, Kraniosakrální jóga, aj.). V řadě věnované východnímu myšlení vydáváme inspirativní autory jako Pema Čhödrön, Thich Nhat Hanh nebo Džiddú Krišnamúrti.

Vyhledáváme témata, o kterých se bude mluvit: slow fashion, barefoot, minimalismus, péče o tělo a duši, udržitelnost, klimatická zodpovědnost, nebo ekofilosofie. Věříme v osobní zodpovědnost, ať při vydávání knih nebo v přístupu k společnosti a k planetě.

Spolupracujeme s kvalifikovanými překladateli orientujícími se v daném oboru a každé knize věnujeme potřebnou redakční péči. Důležitost přikládáme i knižnímu designu, forma souzní s obsahem a každá vydaná kniha by měla být malá událost.

„Knihy pro váš dobrý život“

Více na www.alferia.cz.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.