0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

COSMOPOLIS – česká a světová beletrie

Cosmopolis.png

Úspěch beletrie, vydávané Gradou, si pro lepší orientaci čtenářů vyžádal vlastní značku, která nese název COSMOPOLIS.
 
Najdete pod ní jak českou, tak světovou beletrii. Její logo můžeme vnímat jako hřbety stojících knih, živoucí město i rytmus. Je tedy rozmanité a pulzující, stejně jako její samotné příběhy.
 
Pod značku COSMOPOLIS vybíráme to nejlepší od světových autorů a snažíme se vás potěšit humorem autorů českých. COSMOPOLIS jsou knihy plné emocí a příběhů.

„Knihy, které zrychlí váš tep“

Více najdete na www.cosmopolis.cz.

 

 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.