0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Antonio Iturbe

Španielský žurnalista, spisovateľ a profesor.
Narodil sa v Zaragoze a potom sa jeho rodina presťahovala do Barcelony, kde vyštudoval žurnalistiku na Universidad Autónoma de Barcelona. Po štúdiach založil časopis Gratix a začal sa venovať písaniu románov.
V roku 2012 oslovil Ditu Krausovú, aby podľa jej skutočného príbehu napísal svoj tretí román, ktorý bol doteraz preložený do 13 jazykov.

Knihovníčka z Auschwitzu

Každý vie o najväčšej knižnici na svete. Antonio G. Iturbe však napísal neopakovateľný príbeh o tej najmenšej knižnici na svete a jej odvážnej knihovníčke.
Tištěná 326  -15 %

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.