0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

BOOKPORT – On-line knihovna pro každého

bookport.png

BOOKPORT je moderní on-line knihovna, umožňující přístup k tisícům knih a číst zcela bez omezení. Číst můžete doslova odkudkoliv, a to na všech zařízeních – počítači, mobilním telefonu, tabletu. Pozice v knize se vám navíc synchronizuje napříč zařízeními. S využitím aplikace je navíc možné číst i bez připojení k internetu.

BOOKPORT vám otevírá dveře k více než 4 000 titulů v českém jazyce. A každý den pro vás přidáváme knihy nové. Vybírejte ze stovek titulů z oborů jako beletrie, populárně-naučná nebo odborná literatura.

BOOKPORT nabízí knihy pro každého. Pokud nevíte, která kniha je pro vás ta pravá, sáhněte po vybraných bestsellerech nebo se inspirujte doporučením našich redakcí.

Na platformě, která byla spuštěna v září 2017, naleznete tituly všech značek Nakladatelského domu GRADA, ale i tituly z dalších nakladatelství jako je Čas, Epocha, Galén, Jota, Portál, Práh, Synergie nebo Vyšehrad.

On-line knihovnu naleznete na stránkách www.bookport.cz.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

Síla hesla:
 

 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.