0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

O nás

Naše poslání – kdo jsme a kam jdeme

04_O-nas_Nase-poslani-(1).jpg

Vybavíte si vůni starých knih? Zatajený dech a pokoru při návštěvách zámeckých knihoven? Údiv nad pílí a pracovitostí tehdejších „nakladatelů“?
 
Dnes je vydávání knih jednodušší, rychlejší a technicky téměř dokonalé. Ale stále svým způsobem voňavé.
 
Naše vášeň jsou znalosti, příběhy a jejich čtení. Zákazníkům v našich knihách rádi přinášíme vědomosti, zážitky, poučení i zábavu.
Pomáháme jim v růstu, konkurenceschopnosti, ale i v obyčejné lidské pohodě a ve splněném snu o štěstí.
 
Nezáleží na věku ani vzdělání, v širokém výběru knih Grady si každý najde, co potřebuje.

 

Kdo je naším zákazníkem?

  • Odborníci – studenti, pedagogové, vědci, podnikatelé, politici, vedoucí pracovníci a specialisté nejrůznějších profesí.

  • Široká veřejnost v Česku i na Slovensku – čtenáři beletrie a populárně-naučných knih, dětští čtenáři i jejich rodiče a prarodiče, kteří těm nejmenším předčítají.​

 

„GRADA Publishing je nakladatelství
pro každého čtenáře, jeho práci,
zdraví i zábavu.“ 

Naší vizitkou je kvalitní kniha

Kvalita je pro nás na prvním místě, ať už jde o tištěnou knihu, nebo e-book. Ta začíná u skvělého autora či renomovaného odborníka v případě odborné literatury a prochází přes práci v našich redakcích až po výběr kvalitní tiskárny.
 
 
Jsme o krok napřed

Na trhu si držíme vedoucí pozici v oblasti nových trendů. Vydáváme největší množství odborných titulů a nabízíme nejširší okruh žánrů pro čtenáře všech zájmů.
 
 
O co usilujeme?

Stále rozšiřujeme spolupráci s dalšími erudovanými odborníky, špičkami ve svých oborech, kteří se stávají našimi autory, a se spisovateli, kteří mají čtenářům skutečně co říct. Ze zahraničních knih vybíráme u čtenářů vysoce oblíbené knihy, které přinášíme i našim čtenářům. Pracujeme na tom, aby nakladatelský dům GRADA byl platformou a partnerem těch nejlepších autorů.


Náš dlouhodobý cíl

Udržujeme pozici dominantního nakladatelského domu v České a Slovenské republice co do počtu vydaných tištěných odborných i všech elektronických knih. Pracujeme na tom, aby náš čtenář získal nové znalosti co nejrychleji, ať už se pohybuje v jakémkoliv oboru. Neustále rozšiřujeme portfolio našich autorů tak, abychom spolupracovali s těmi nejlepšími nejen u nás, ale i ve světě.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.