0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihovnám nabízíme

Šest výhod pro knihovny

Knihovny patří mezi naše nejbližší partnery, a proto jim nabízíme koncept výhod, umožňující zajímavou a výhodnou spolupráci. Využijte jich, ať už jste knihovna školní, veřejná, nebo firemní.

1 Množstevní slevy

Množstevní slevy

23 % – sleva není závislá na výši odběru, dostane ji každá knihovna automaticky
25 % – odběr nad 10 000 Kč za rok
27 % – odběr nad 40 000 Kč za rok
30 % – odběr nad 100 000 Kč za rok

(Podmínka: Na objednávce vždy uvádějte, že se jedná o knihovnu!)

2 Možnost objednání celého sortimentu

Možnost objednání celého sortimentu

Stačí jedna objednávka ročně a my vám všechny knihy pošleme ihned po vydání. Objednat tedy můžete i knihy teprve chystané. Při této objednávce si ušetříte nejenom starosti s hlídáním termínu, ale i další 1 % z ceny objednávky.

3 Poštovné a balné zdarma

Poštovné a balné zdarma

Pro všechny objednávky nad 700 Kč neplatíte ani poštovné, ani balné. Toto platí pro částku po odečtení všech slev.

4 Přímý kontakt s obchodním oddělením

Přímý kontakt s obchodním oddělením

Každá knihovna má přiděleného svého asistenta, který pečuje o řešení jejích individuálních potřeb. Neváhejte nás tedy s čímkoliv kontaktovat.

5 Týdenní informace o novinkách

Týdenní informace o novinkách

Upozorníme vás na aktuální novinky prostřednictvím e-mailu. Na našem webu si pak můžete prolistovat až 20 % z většiny uvedených knih. Pro odběr novinek se registrujte přímo zde.

6 Způsob úhrady

Způsob úhrady

Pohodlný. Pošleme vám fakturu se 14denní splatností.

Knihovnám dále nabízíme přístup do unikátní on-line knihovny, která umožňuje neomezený přístup všem členům knihovny k tisícům titulů. Více o platformě.

 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.