0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Čtenáři Proč číst knihy z Grady

Proč číst knihy z Grady

Proč číst knihy z Grady

Naše čtenáře si hýčkáme. Vybíráme pro Vás ty nejlepší autory, skvělá témata, vyhlášené odborníky a šikovné ilustrátory. S knihami od nás se pobavíte, poučíte i vzděláte, ať jste na světě chvilku, nebo už drahně let.

GRADA byla dlouho synonymem pouze pro odbornou literaturu. Vybudovali jsme si pozici nakladatelství, z jehož produkce vycházejí kvalitní odborné knihy od předních českých i zahraničních autorit. 

Špičková kvalita našich odborných knih je zaštítěna spoluprací s vědeckou radou. Obsah každé takové knihy jde na posouzení k nezávislému expertovi, abychom si byli jistí, že předáváme aktuální a relevantní informace.
 
Víme také, jak důležité je předat nové poznatky čtenáři včas. Proto je jednou z našich priorit rychlé vydání všech odborných knih bez ubrání na kvalitě zpracování.

Jak GRADA rostla, rostlo množství knižních žánrů, z kterých si může čtenář vybírat. Proto jsme pro lepší přehlednost  uvedli na trh další čtyři značky, a to COSMOPOLIS pro beletrii, BAMBOOK pro dětskou knihuALFERIA pro zdraví a životní styl a METAFORA pro beletrii i zájmovou literaturu.

Jsme rádi, že si u nás svou knihu vybere každý bez ohledu na věk či vzdělání, že se s našimi knihami může vzdělávat i bavit, nastartovat kariéru nebo změnit svůj život k lepšímu.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.