0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Kariéra Vítáme nové záměry a projekty

Vítáme nové záměry

Vítáme nové záměry a projekty

Rádi rozšíříme zaměření našeho nakladatelství i do dalších oblastí literatury a online produkce. Uvítáme nové projekty a náměty jak pro český, tak slovenský trh, stejně jako odborníky, kteří by rozšířili tým našich spolupracovníků. 

Nabízíme:

  • uplatnění u prestižního nakladatelství

  • prostor pro využití osobního kreativního potenciálu mezi skvělými lidmi

  • samostatnou manažerskou a tvůrčí práci v rámci vrcholového týmu

​​

Pošlete nám svou představu spolupráce, váš záměr či návrh společně se strukturovaným životopisem.

Těšíme se na vás!

*
*
*
*

*
 
 Security code

Pole označená ( * ) musí být vyplněná.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.