0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Šváb Jan

Studia na Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze ukončil v roce 1966. Již v průběhu studia od roku 1963 pracoval jako pomocná vědecká síla na I. chirurgické klinice VFN v Praze. Po promoci nastoupil na chirurgické oddělení nemocnice v Teplicích, kde atestoval v oboru obecná chirurgie. V roce 1973 nastoupil jako sekundární lékař na II. chirurgickou kliniku FVL UK v Praze. V roce 1975 přešel jako odborný asistent na I. chirurgickou kliniku tamtéž. Kandidátskou disertační práci na téma chirurgické léčení krvácejících jícnových varixů obhájil v roce 1981 a na docenta byl habilitován v roce 1985. V letech 1987 až 1990 zastával funkci krajského odborníka pro chirurgii pro Středočeský kraj, 1992 až 1996 byl členem Akademického senátu I. lékařské fakulty UK v Praze, je členem několika zahraniční ch odborných společností, od roku 1992 pracuje ve výboru České chirurgické společnosti ČLS JEP. Je členem redakční rady časopisu Rozhledy v chirurgii. Je spoluřešitelem několika výzkumných úkolů, před sedou zkušební komise pro státní rigorózní zkoušky z chirurgie, členem atestačních komisí. Je čestným členem Slovenské chirurgické společnosti. Jako všeobecný chirurg je zvlášť zaměřen na břišní chiru rgii v celém rozsahu s mimořádnou pozorností na hepatobiliární, pankreatickou a gastrointestinální oblast jak v klasických, tak i laparoskopických výkonech. V této oblasti přednesl na 120 odborných př ednášek a publikoval na 130 prací. Dvě z nich byly odměněny Jedličkovou cenou. Za kapitoly v učebnici Speciální chirurgie obdržel Kukulovu cenu České chirurgické společnosti. Od 1. 12. 2001 je přednos tou I. chirurgické kliniky 1. lékařské fakulty UK v Praze.

Chirurgie vyššího věku

Šváb Jan a kolektiv
Jedinečná publikace, která aktuálně řeší stále důležitější a narůstající problematiku diagnostiky a léčby starších osob na chirurgických odděleních. Kniha je určena zejména chirurgům a intenzivistům, ale je významná i pro lékaře ostatních oborů včetně internistů a lékařů první linie. Je určena tedy všem, kteří s pacienty vyššího věku přicházejí do styku včetně ošetřujících nelékařských zdravotnických pracovníků všech stupňů.
E-kniha 306  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5340
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
382  306  -20 %
Ihned ke stažení
i: 23730 n: 24762197r: 5340
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.