0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Schneider Zdeněk

Narodil se v roce 1979, je autorem mnoha knih věnovaných programu Macromedia Flash 4, 5 a MX. V současné době pracuje jako generální ředitel reklamní agentury Flier s.r.o., zaměřené především na inte rnetovou reklamu a tvorbu internetových her. Předtím pracoval jako freelancer (programátor a designer na volné noze), zaměstnanec reklamní agentury, ve které vykonával práci programátora a designera a také několik let jako redaktor a šéfredaktor několika převážně herních magazínů (Score, Excalibur, Kelt, Blesk Extra Computer…).

Vytváříme hry ve Flashi

Neskromným cílem knihy je naučit vás ovládat Flash na nejvyšší programátorské úrovni. Krok za krokem se naučíte tvorbě neuvěřitelných patnácti Flash her – od nejjednodušších stříleček až po složité hry pro více hráčů, komunikujících mezi sebou přes internet. Dozvíte se také, jak hry optimalizovat a co nejlépe marketingově využít. Perličkou na závěr jsou odkazy na stovky nejzajímavějších Flash her na českém i zahraničním internetu.
E-kniha 118 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 3211
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
139  118 
Ihned ke stažení
i: 23396 n: 24762746r: 3211
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.