0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Struž Jan

Narodil se v roce 1949. Ekonom, bankéř, příležitostný glosátor ekonomického a veřejného dění. Rodák ze severní Moravy, ale dospělý život až doposud prožil v Praze a částečně také v Londýně. Střední i vysokoškolské vzdělání získal v oboru zahraničního obchodu, avšak zabýval se jím pouze jako součástí některých svých aktivit v bankovnictví, které mu učarovalo na dobu téměř 30 let. U Živnostenské banky začínal ještě v dobách tuzexových poukázek (od roku 1973) a svůj téměř dvacetiletý pracovní poměr ukončil v roce 1992 jako ředitel její pobočky v Londýně. To byl také rok, kdy si ho vybrala holandská finanční skupina ING jako generálního ředitele svých bankovních aktivit v České a Slovenské republice, a tuto funkci zastával až do začátku roku 2003. Nyní se věnuje poradenství v oblasti bankovnictví. Po dobu své bankéřské kariéry se aktivně zapojil do budování a rozvoje Burzy cenných papírů v Praze. Rovněž stál u zrodu Česko-holandské obchodní komory, které také předsedal. Působil i v prezidiu Čes ké bankovní asociace, v dozorčí radě Vysoké školy hotelové v Praze a ve správní radě AMU v Praze. Krátce byl i členem představenstva slavného fotbalového klubu Slavia Praha. Svojí účastí v nepolitické instituci Klub Rusko se podílí na rozvoji česko-ruských obchodních a společenských vztahů. Od roku 1994 řídí Sdružení CZECH TOP 100, instituci, která každoročně organizuje vyhlašování žebříčku nejvýznamnějších českých firem a řadu doprovodných akcí. Je šéfredaktorem magazínu "Czech Business Forumm". Publikační činnost zahrnuje zejména příspěvky do periodického tisku a rozhlasu. Je spoluautorem knihy "Zlato, zlato, zlatoo", vydané v roce 1985. Účastní se často různých ekonomických konferen cí a seminářů, a to buď jako organizátor nebo jako přednášející. Hovoří třemi světovými jazyky, ve volném čase rád vaří a věnuje se zahradničení. Je ženatý, má dvě dcery a syna.

Zlato

Příběh neobyčejného kovu - 2., aktualizované a doplněné vydání
Výpravná a šíří zpracování tématu výjimečná publikace z pera renomovaných autorů představuje zlato jako přírodní produkt mimořádných vlastností, který hýbal osudy jednotlivců i celých národů a který se stal pro lidstvo ztělesněním nepomíjivé kvality a hodnoty. Poutavý text je doprovázen nádhernými fotografiemi.
Tištěná 299  -70 %
E-kniha 722  -15 %
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
999  299  -70 %
Za tři a více týdnůi
Dodání této knihy může trvat 3-6 týdnů, ve výjimečných případech i déle nebo nemusí být dodána vůbec. Nedoporučujeme objednat ji spolu s jinými knihami, aby se neprodloužila dodací doba celé objednávky.
Poslední aktualizace skladu 04. 12. 2022 23:07
i: 21811 n: 24752105r: 8266
E-kniha
PDF
849  722  -15 %
Ihned ke stažení
i: 21812 n: 24794655r: 8266
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.