0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Gordon Jon

Jon Gordon inspiruje čtenáře a publikum po celém světě. Jeho pravidla v praxi prověřily mnohé týmy, mnozí trenéři působící v NFL, NBA či MLB a také nejvýznamnější obchodní společnosti podle časopisu Fortune, školy, nemocnice i neziskové organizace. Jon je autorem řady knih, jmenujme například bestseller podle magazínu Wall Street Journal Síla pozitivního přístupu nebo The No Complaining Rule (česky Proč si nestěžovat), Training Camp (česky Výcvikový tábor) a The Carpenter (česky Tesař). Jon byl hostem ve vysílání televizní stanice CNN a vystupoval v televizních pořadech The Today Show či Fox and Friends, jeho rady byly prezentovány také v mnoha časopisech a denících. Mezi jeho klienty patří mimo jiné The Atlanta Falcons, LA Clippers, Pittsburgh Pirates, Campbell Soup, Wells Fargo, Northwestern Mutual, Publix, Southwest Airlines, Bayer, West Point Academy a další.
Jon absolvoval Cornellovu univerzitu a vystudoval také učitelství na Emoryově univerzitě. Jeho poradenská a školicí společnost se s nadšením zaměřuje na rozvíjení pozitivních lídrů, organizací a týmů.
Když Jon právě nečeká na letišti nebo nepřednáší, našli byste ho na tenisovém kurtu či na lakrosovém hřišti ve společnosti manželky a dvou dospívajících dětí.
S Jonem se můžete spojit prostřednictvím Twitteru, Facebooku, LinkedInu nebo Instagramu.

Síla pozitivního přístupu

10 pravidel, jak naplnit svůj život a práci pozitivní energií
Vydejte se na inspirující jízdu a odhalte tajemství, jak dosáhnout skutečného úspěchu a spokojenosti. V poutavém příběhu najdete návod, jak překonat nepříznivé okolnosti a dostat ze sebe i z druhých to nejlepší.
 
E-kniha 144 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 9278
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
169  144 
Ihned ke stažení
i: 24970 n: 27193189r: 9278
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.