0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Svět knihy 2016

zpět

Kalendář akcí

Svět knihy 2016

Na dvě desítky nových knih představil Nakladatelský dům GRADA na veletrhu Svět knihy, který se od 12. do 15. května již po dvaadvacáté konal na Výstavišti Praha Holešovice. GRADA v programu vsadila na známé autory a oddechovou literaturu. Návštěvníci se setkali se známým kreslířem Pavlem Kantorkem na křtu jeho Velké knihy vtipu, získali módní rady od stylistky Dagmar Gabulové, autorky knihy Styl, pokřtili na 700. výročí narození krále Karla IV. stejnojmennou knihu od Veroniky Válkové.
Speciální byl i samotný stánek. Ten zdobily omalovánky, které pro tuto příležitost vytvořila Jolana Daňková. Výtvarnice na veletrhu představila třetí díl populárních Antistresových omalovánek pro dospělé a odnesla si cenu za nejprodávanější knihu roku 2015.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.