0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Učit se můžete všude

S knihou čas ubíhá rychleji. Rodiče žáků, především těch na prvním stupni, najdou přehlednou zásobu procvičování do školy v nejen v podobě učebnic, ale také samostatných ukázek. Díky nim malé hlavičky získají všechny potřebné vědomosti, aniž by zameškaly. Pokud se rovnou chcete vrhnout do procvičování, můžete si stáhnout ukázky z některých níže uvedených knížek.
 

 

Tištěná
215  -20 %
E-kniha
183  -20 %
Tištěná
199  -20 %
E-kniha
170  -20 %
Tištěná
183  -20 %
E-kniha
156  -20 %
Tištěná
99  -57 %
E-kniha
156  -20 %
Tištěná
99  -57 %
E-kniha
156  -20 %

Po škole legrace

Protože je třeba myslet také na zábavu, čeká na děti hromada her od Veršovaných kresbiček pro kluky a holčičky přes Školu létaní až po Zábavné hlavolamy a luštění..

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.