0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Gundry Steven R.

Steven R. Gundry, MD, je riaditeľom Medzinárodného inštitútu srdca a pľúc v Palm Springs v Kalifornii a zakladateľom a riaditeľom Centra restoratívnej medicíny v Santa Barbare. Napriek tomu, že bol uznávaným kardiochirurgom, profesorom a vedúcim katedry kardiochirurgie a hrudnej chirurgie na Lekárskej fakulte v Loma Linde, rozhodol sa zmeniť profesorskú dráhu a zameral sa na liečbu moderných chorôb prostredníctvom výživy.

Je autorom bestsellerov The Plant Paradox (Skryté nebezpečenstvo zdravých potravín), The Plant Paradox Cookbook, The plant Paradox Quick and Easy, Dr. Gundry´s Diet Evolution a The Longevity Paradox (Skryté tajomstvo dlhovekosti) a tiež viac ako troch stoviek článkov zverejnených v odborných lekárskych publikáciách. Doktor Gundry žije so svojou ženou Penny a s ich psami v Palm Springs a Montecito v Kalifornii.

Skryté tajomstvo dlhovekosti

Zostaňte mladí a vitálni až do vysokého veku
Zostaňte mladí až do vysokého veku a zachovajte si zdravie a energiu po celý svoj život. 
 
Tištěná 294 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.