0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Aiyana Sheleana

Staň sa tou pravou

VYLIEČ SI RANY Z MINULOSTI, ZMEŇ NAUČENÉ VZORCE SPRÁVANIA A ZNOVA NÁJDI SAMU SEBA
Svetoznáma spirituálna koučka Sheleana Aiyana vás naučí, ako stelesniť lásku, dôverovať intuícii, ako sa upokojiť v stresujúcich situáciách pomocou somatických cvičení a ako sa vyrovnať s minulosťou a prijať ju. Vedomý vzťah totiž nie je o hľadaní toho pravého, v skutočnosti je to o tom, aby ste sa vy stali tou pravou.  
Tištěná 346 
E-kniha 366 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.