0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Barkerová Sandy

Východ slnka na Bali

Čaká na vás najväčšie dobrodružstvo vášho života...
PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no má zlomené srdce. Spontánne si kúpi letenku na Bali a dúfa, že nádherné pláže a nové priateľstvá jej pomôžu uzdraviť jej srdce. A nielen tie, ale aj očarujúci Škót Alistair, z ktorého sa jej hneď srdce rozbúcha rýchlejšie.
Tištěná 366 
E-kniha 388 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Leto na Santorini

V tú noc na Santorini akoby bolo niečo vo vzduchu...
Ako je najlepšie zabudnúť na nešťastie v láske? Predsa cestou na najkrajší grécky ostrov Santorini, kde sú aj ďalší atraktívni muži. Letné vzplanutie nedá na seba dlho čakať. 
Tištěná 346 
E-kniha 366 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.