0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Hilton Paris

Paris Hilton

Popkultúrny fenomén. Jedno meno. Milión významov.
Paris Hilton začala to, čo dnes poznáme ako popkultúru posadnutú sociálnymi médiami zameranú na celebrity. Je jednou z prvých moderných influenceriek s obrovskou slávou. Toto nie je obyčajná zábavná kniha o móde a hollywoodskom životnom štýle. Je to temné. Šokujúce. Skutočný príbeh fenomenálnej Paris Hilton.
Tištěná 448 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Moja motýlia záhrada

Zatiaľ ešte nevieme zachrániť svet, ale z našich záhrad dokážeme veľmi jednoducho vytvoriť oázy ako stvorené pre krásne pestrofarebné motýle.
Tištěná 275 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.