0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Glyn Eva

V tieni olivovníkov

Román o láske s príchuťou vína a olív, starobylých kamenných uličkách a malebných plážach
Osamelá Antonia si uvedomuje, že vzťah so ženatým mužom, ktorý je jej šéfom, musí ukončiť. Preto sa rozhodne odísť pracovať na ostrov Korčula do Vily Masliny. Vo vile sa stretáva s jej svojským majiteľom Damirom, ktorý to chce dotiahnuť ďaleko. Na prvý pohľad pôsobí dokonale, no postupne vychádza na povrch, že čosi tají.
Tištěná 346 
E-kniha 366 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.