0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Bishop M. C.

Římská plátová zbroj

Nejnovější pohled na slavnou plátovou zbroj římských legionářů i gladiátorů z hlediska technologického i funkčního podle aktuálních poznatků a archeologických nálezů. Popsány jsou i další typy zbroje: svalové kyrysy, chrániče paží nebo zbroj pro koně. Lepší představu umožní i umělecká ztvárnění užití zbroje ve scénách z každodenního života vojáků.
Tištěná 220 
Tištěná kniha
Šitá vazba
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit v kamených knihkupectvích.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
259  220 
Předprodeji
Předpokládané datum vydání 01. 03. 2024 Knihu vám zašleme ihned po naskladnění
Poslední aktualizace skladu 23. 02. 2024 22:07
i: 46432 n: 27150588r: 13760
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.