0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Kadaně Josef

Narodil se v roce 1966, držitel trenérské licence B při FTVS na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 2001 trénoval extraligový klub HBC Škoda Plzeň, s nímž v roce 2005 získal mistrovský titul. V letech 2002–2004 pů sobil jako hlavní trenér hokejbalové reprezentace do osmnácti let. Na všech třech mistrovství Evropy vybojoval se svými svěřenci zlaté medaile. Od roku 1999 pracuje jako předseda STK Českomoravského s vazu hokejbalu a je autorem návrhů mnoha změn, kterými hokejbal v uplynulých letech prošel (mj. se podílel na tehdy revoluční změně – zavedení plastových míčků, které ve všech soutěžích Českomoravskéh o svazu hokejbalu nahradily tenisový míček).

Hokejbal

Hokejbal jako organizovaný sport se zrodil ze všeobecně dobře známého pouličního hokeje, tedy hry s hokejovou holí a tenisovým míčkem, kterou s oblibou hrály celé generace dětí na školních i sídlištních hřištích. Všem jejich následovatelům, trenérům, učitelům tělocviku i ostatním zájemcům je určena první kniha o tomto kolektivním sportu, kterému se v současné době organizovaně věnuje více než 25 tisíc hráčů. Autoři, zkušení trenéři hokejbalu, provádějí čtenáře krok za krokem všemi základními dovednostmi, které potřebuje každý hráč umět, aby zvládl tuto zajímavou hru. Především se zaměřují na techniku hry a na nácvik základních útočných i obranných herních činností jednotlivce, na hru brankáře a nezapomínají ani na trénink a historii hokejbalu. Publikace navíc obsahuje množství fotografií a schémat herních situací.
E-kniha 66  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 4322
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
83  66  -20 %
Ihned ke stažení
i: 23625 n: 24760131r: 4322
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.