0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Brůna Václav

Mgr. Václav Brůna se narodil 14. 3. 1958 v Litomyšli. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1983 nastoupil na Gymnázium ve Svitavách jako učitel tělesné výchovy a působí zde dodnes. S fotbalem začínal v Sokole Dolní Újezd, zde prožil celou svou hráčskou kariéru a krátce trénoval žáky. Ve Svitavách vedl atletický oddíl mládeže. Od roku 1995 je trenérem žáků a přípravky ve fotbalovém oddíle TJ Svitavy. V roce 2000 zde pod jeho vedením vznikl ojedinělý projekt Fotbalové školičky pro děti ve věku 4–6 let.
V současné době pracuje jako fotbalový trenér mládeže v TJ Svitavy, je vedoucím trenérem fotbalových sportovních tříd a šéftrenérem Fotbalové školičky ve Svitavách. Zastává funkci místopředsedy OFS Svitavy a vedoucího komise mládeže. Je lektorem školicího střediska pro trenéry fotbalu licence C při OFS Svitavy.

Fotbalová školička

Fotbalová školička seznamuje děti ve věku od 4 do 6 let zábavnou a všeobecnou formou se základy fotbalu. Všem trenérům a rodičům malých fotbalových adeptů přinášíme první ucelenou publikaci zaměřenou speciálně na tuto věkovou skupinu. Autoři kladou důraz na všeobecný pohybový rozvoj dětí, při kterém získávají základní fotbalové dovednosti nenásilnou a hravou formou. Podělí se s vámi o osobní zkušenosti z mnohaleté práce s malými fotbalisty – připravili množství v praxi ověřených cvičení a pohybových her, které můžete s dětmi provádět na hřišti i v tělocvičně. Cvičení jsou doprovázena ilustračními obrázky, radami zkušeného trenéra a upozorněními na zvláštnosti přípravy této specifické kategorie.
E-kniha 77 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 4429
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
90  77 
Ihned ke stažení
i: 23640 n: 24760858r: 4429
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.