0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Viturka Milan

Působí na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně jako vedoucí katedry regionální ekonomie a správy, která zabezpečuje výuku ve studijních oborech regionální rozvoj a správa a regionální rozvoj a cestovní ruch. Je rovněž pracovníkem Centra konkurenceschopnosti české ekonomiky Ekonomicko-správní fakulty. Specializuje se na základní a aplikovaný výzkum v oblasti regionální ekonomie (teorie a strategie regionálního rozvoje, regionální politika České republiky a EU) a dále na environmentální ekonomii.

Kvalita podnikatelského prostředí, regionální konkurenceschopnost a strategie regionálního rozvoje Č

Viturka Milan a kolektiv
Kniha se zabývá hodnocením regionální kvality podnikatelského prostředí, které představuje významný podklad nejen pro rozhodování potenciálních investorů, ale i hodnocení perspektiv rozvoje regionů. Je velmi cenná svým komplexním a tržně orientovaným pohledem na problematiku regionálního rozvoje.
E-kniha 287 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 6490
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
319  287 
Ihned ke stažení
i: 18275 n: 24773124r: 6490
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.