0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Radcliffe Steve

Je jedním z nejúspěšnějších koučů leadershipu v Evropě. Je ředitelem společnosti Steve Radcliffe Associates. Proslavil se především díky svému modelu leadershipu "budoucnost - zaujetí - výkonn". V průběhu posledních dvaceti let pracoval se stovkami prezidentů různých společností, ředitelů a jejich týmů. Působ il nebo působí v různých organizacích, jako jsou například Unilever, First Direct, National College for School Leadership a UK´s Civil Service, kde se spolupodílí na zavádění prestižního modelu High P otential Development Scheme. Steve vyrostl ve Wiganu a vystudoval Oxfordskou univerzitu. Po studiích pracoval ve firmě Procter and Gamble, poté se přestěhoval do Spojených států amerických, kde působil jako ředitel divize v mezin árodní firmě Tambrands Inc. V roce 1991 toto místo opustil a zahájil kariéru kouče v oblasti leadershipu. K jeho nejvýznamnějším klientům patřili sir Gus O´Donnell, tajemník vládního kabinetu a nejvyš ší představitel státní správy; Niall Fitzgerald, bývalý generální ředitel firmy Unilever a nynější ředitel Reuters; a Richard Baker, dřívější generální ředitel Alliance Boots. Steve dnes žije v Hampshiru a k jeho největším výzvám patří kromě pracovních úkolů také výchova tří teenagerů. Mezi jeho koníčky patří tenis, fotografování přírody a podpora fotbalového klubu ve Wigan u, které jej udržují ve fyzické a duševní kondici. O Stevovi a jeho modelu "budoucnost - zaujetí - výkonn" se můžete více dozvědět na stránkách www.futureengagedeliver.com

Leadership

Lídrem jednoduše a přirozeně
Knížka, která je evropským bestsellerem a sklízí mnoho nadšených reakcí, ukazuje, že leadership nemusí být komplikovanou záležitostí, ale naopak - stačí, když se soustředíte na tři skutečně rozhodující oblasti leadershipu. Autor, jenž patří k nejúspěšnějším koučům lídrů, vám kombinací otázek a akčních plánů nabídne návod, jak krok za krokem identifikovat oblasti, na něž byste se vy osobně měli zaměřit. Podělí se o rady a osvědčené techniky, které přispějí k významnému zlepšení vašich vůdčích dovedností. Mimořádnost knihy podtrhuje také to, že Steve Radcliffe vychází ze své práce se skutečnými lídry v reálných situacích.
E-kniha 191 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 7101
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
212  191 
Ihned ke stažení
i: 19592 n: 24776378r: 7101
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.